Виставка дитячо – батьківських робіт “Осінній колорит”

17.Жов.2023
Виставка дитячо – батьківських робіт “Осінній колорит”

      Осінь — особлива і неповторна пора року. Природа дивним чином перевтілюється і своєю красою надихає на створення чогось прекрасного. Гілки дерев забарвлюються багряними, золотими, червоними кольорами. Землю застилає різнобарвний килим з листя. Небо наливається та висить так низько, що, здається, до нього можна дістати рукою. Осінь – талановитий художник, який ніколи не повторює свої візерунки. Вона з любов’ю розфарбовує кожний листочок на дереві та кущику.  Це гарне видовище, яке не може не захоплювати!

       У дошкільному закладі №3  вже стало традицією проводити щорічну виставку осінніх композицій дітей і батьків. Цього року вона була особливо яскравою, різнобарвною та насиченою, відповідно і пройшла під назвою “Осінній колорит”. Основна мета виставки — пробудження пізнавальної мотивації, художнього смаку, творчих здібностей дітей.

          Кожна родина проявила креативність, неповторність та індивідуальність. В результаті всі композиції – це справжні витвори мистецтва. На виставці були представлені найрізноманітніші роботи: квіткові букети, вироби з природного матеріалу, композиції з овочів. Вражало розмаїття природного матеріалу і фантазія учасників. Діти та батьки з натхненням підійшли до створення композицій.

              Щиро вдячні всім учасникам виставки за винахідливість, творчий підхід та майстерність!