10.Сер.2022
Розклад занять

ЗАТВЕРДЖЕНО

Завідувач ЖДНЗ №3

Наталія ЛОПАТЮК

 Розклад занять ясельної групи на 2023 – 2024 н.р.

 

Дні тижня Заняття за освітнім напрямом Години проведення
 Понеділок 1.«Дитина в соціумі»/ «Мовлення дитини» (зв’язне мовлення)

2.«Особистість дитини». Здоров’я  та фізичний розвиток

9.10 – 9.25

 9.30 – 9.45

Вівторок 1.«Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі»

2.«Дитина у світі мистецтва». Музична діяльність

9.10 – 9.25

 9.30 – 9.45

Середа 1.«Мовлення дитини»

2.«Особистість дитини». Здоров’я  та фізичний розвиток

9.10 – 9.25

9.30 – 9.45

Четвер 1.«Дитина у світі мистецтва» (аплікація, ліплення)

2.«Дитина у світі мистецтва». Музична діяльність

9.10 – 9.25

 

9.30 – 9.45

П’ятниця 1. «Дитина у природному довкіллі»

2.«Дитина у світі мистецтва»  (образотворча діяльність)

9.10 – 9.25

9.30 – 9.45

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Завідувач ЖДНЗ №3

Наталія ЛОПАТЮК

 

Розклад занять молодшої групи на 2023 – 2024 н.р.

 

Дні тижня Заняття за освітнім напрямом Години проведення
 

Понеділок

1.«Дитина в соціумі»/ «Мовлення дитини» (зв’язне мовлення)

2.«Особистість дитини». Здоров’я  та фізичний розвиток

9.10 – 9.30

 10.00 – 10.20

Вівторок 1.«Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі»

2.«Дитина у світі мистецтва». Музична діяльність

Гурткова робота

9.10 – 9.30

 10.00 – 10.20

 15.40 – 16.10

Середа 1.«Мовлення дитини» ( звукова культура мовлення)

2.«Особистість дитини». Здоров’я  та фізичний розвиток

 

Розвага – ІV тиждень  –  вихователі

Розвага – ІІ тиждень  –  фізрук

9.10 – 9.30

 10.00 – 10.20

  15.20-15.50

Четвер 1.«Дитина в природному довкіллі»

2.«Дитина у світі мистецтва». Музична діяльність

 

Розвага І, IІІ – тиждень – музичний керівник

9.10 – 9.30

10.00 – 10.20

 

15.20-15.50

П’ятниця 1.«Мовлення дитини»  (літ. діяльність)

2.«Дитина у світі мистецтва»  (образотворча діяльність)

9.10 – 9.30

10.00 – 10.20

ЗАТВЕРДЖЕНО

Завідувач ЖДНЗ №3

Наталія ЛОПАТЮК

Розклад занять старшої групи на 2023 – 2024 н.р.

 

Дні тижня Заняття за освітнім напрямом Години проведення
 

Понеділок

1.«Дитина в соціумі»/ «Дитина у природному довкіллі»/«Мовлення дитини» (зв’язне мовлення)

2.«Особистість дитини». Здоров’я  та фізичний розвиток

3.«Дитина у світі мистецтва» (ліплення, конструювання)

9.20 – 9.50

  10.35 – 11.00

 15.20 – 15.50

Вівторок 1.«Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі»

2.«Дитина у світі мистецтва». Музична діяльність

 Театралізована діяльність

Гурткова робота

9.20 – 9.50

 10.3 – 11.00

 

 15.20 – 15.50

15.40 – 16.10

Середа 1.«Мовлення дитини» (основи грамоти, звукова культура мовлення)

2.«Особистість дитини». Здоров’я  та фізичний розвиток

 Розвага – 1 тиждень  –  вихователі

Розвага – ІІІ тиждень  –  фізрук

9.20 – 9.50

10.35 – 11.00

 

 15.20 – 15.50

Четвер 1.«Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі»

2.«Дитина у світі мистецтва». Музична діяльність

3.«Дитина у світі мистецтва» (аплікація)

 Розвага ІІ, IV – тиждень – музичний керівник

9.20 – 9.50

 10.35 – 11.00

 

15.20 – 15.50

П’ятниця 1.«Мовлення дитини»  (літ. діяльність)

2.«Дитина у світі мистецтва»  (образотворча діяльність)

3.«Особистість дитини». Здоров’я і та фізичний розвиток, піший перехід

9.20 – 9.50

10.00 – 10.30

 

11.20 – 12.30