18.Кві.2024

         На виконання розпорядження міського голови від 28.03.2024 №252  “Про весняне загальноміське санітарне прибирання територій громади” з 1 по 30 квітня 2024 року наш дошкільний заклад долучився до загальноміського санітарного прибирання прилеглої території. Працівники закладу разом з дітьми впорядкували територію навчального закладу і прилеглу до нього територію, підрізали та обкопали кущі, прибрали … Continue reading “Весняне загальноміське санітарне прибирання території громади”

Детальніше
29.Бер.2024

Міні-музеї в дошкільному закладі — це особливий розвивальний простір, створений з метою долучення дитини до світу мистецтва, розширення її культурного й національного світогляду, формування різних компетенцій.      З метою збагачення розвивального середовища груп, формування в дітей уявлення про музей, залучення до предметно-практичної діяльності, виховання поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей, поглиблення знань вихованців … Continue reading “Міні – музей патріотиного виховання”

Детальніше
02.Січ.2024

Дітки нашого садочка стали учасниками проєкту “Скарбничка чудес” та познайомились з чарівною Морквинкою!  Проєкт впроваджується ГО «Можливості. Мотивація. Медіа.» у партнерстві з MaPanda за підтримки проєкту “Ґендерно-чутливі підходи до ментального здоров’я та психосоціальної підтримки в Україні”, який впроваджується компанією GIZ за дорученням Уряду Німеччини. “Скарбничка чудес” – це проєкт підтримки ментального здоров’я для дітей від 4 … Continue reading “Проєкт “Скарбничка чудес””

Детальніше
02.Січ.2024

https://www.facebook.com/groups/889289471586682

Детальніше
10.Лис.2023

Національно-патріотичне виховання є однією з найголовніших ланок, що сприяє формуванню у дітей національних та загальнолюдських цінностей, особистісних якостей, що притаманні громадянину України. 1 листопада відбувся семінар – практикум «Ми – українці, і нам є чим пишатись!» Під час заходу було розкрито питання необхідності та посилення патріотичного виховання у ЗДО, розглядалось питання нових методів, прийомів і … Continue reading “Cемінар – практикум «Ми – українці, і нам є чим пишатись!»”

Детальніше