Міжнародний день миру

24.Жов.2022
Міжнародний день миру

Мир і спокій – це такий стан коли немає війни, коли між людьми налагоджені хороші стосунки, панує доброта, любов, взаєморозуміння, взаємодопомога, милосердя, щастя, терпимість.

Завжди добре жити всім там де є доброта, тебе оточують доброзичливі люди, ти прокидаєшся в рідному домі, серед рідних людей, ти нічого не боїшся і можеш вчитися, гратися, спілкуватися з друзями.

«Мир» – стан спокою і гармонії, як між людьми так і між цілими народами і країнами.

З нагоди Міжнародного дня миру у дошкільному закладі відбулося ряд заходів. бесіди про мир та стосунки між людьми; вивчення мирилок; створення асоціативної карти «Мир»; читання тематичних дитячих творів; різні види ігор; загадування бажань; малювання «Голуб миру» тощо.

На занятті «Хай буде мир на рідній Україні» з найменшими нашими вихованцями вихователь Кльоц Л.С. виготовила плакат з долоньками дітей, обговорюючи при цьому, що кожен з нас творець миру в своїй державі.

Під час заняття «Ми за мир у всьому світі» в старшій  групі соціальний педагог Марченко І.О.  пояснила дітям, чому мир в Україні та у світі дуже важливий, разом з дітьми  розкрила значення слів «мир», «миротворець», «патріот»; вчила дітей домовлятися та миритися, уникати конфліктів і мирно розв’язувати їх. На кінець заняття діти виготовили оберіг миру.

Мир на землі  – це затишок і тиша,

Це сміх дитячий і душі політ!

Коли поет чарівні вірші пише

Про незвичайний дивовижний світ.

 

Мир на землі  – це росяні світанки,

Краса і творчість, пісня у гаях.

Мир на землі – це вечори і ранки

Із радістю і щастям у серцях.

 

Мир на землі – це дім і мама й тато,

Й любові стільки – просто через край!

Це та земля, де щастя є багато

І в кожнім домі – хліба коровай.


 

Галерея зображень