Город на підвіконні

22.Бер.2023
Город на підвіконні

Хоч зима ще шаленіє,
Підвіконня сонце гріє.
В ящиках на підвіконні
Овочі ростуть городні,
Зеленіють, як в городі
Дивина якась та й годі!       

      З першими весняними промінчиками сонця діти нашого закладу розпочали роботу в міні –  городах на підвіконні. Першими рослинами, за якими  почали спостереження діти,  були гілочки верби, берези та каштану.

   На початку березня маленькі дослідники полюбляють власноруч висаджувати цибулю, квасолю, зелену траву, жито, петрушку, доглядати за ними, спостерігаючи за етапами їх розвитку, а згодом покуштувати їх на обід. 

   До оформлення своїх городиків діти разом з вихователями підходять творчо – городи прикрашають та оформлюють у вигляді сільського подвір′я, фрагментів улюблених казочок, декорують будівлями і декоративними аксесуарами.

     Город на підвіконні сприяє розвитку допитливості і спостережливості у дітей, навички дослідництва, розширює уявлення про те, як доглядати за рослинами в кімнатних умовах, узагальнює знання про необхідність світла, тепла, вологи, грунту для росту рослин, розвиває пізнавальні, творчі здібності вихованців.

    Саме в такій ігровій формі виховується в дітях працелюбність, прагнення допомагати батькам та старшим, дбайливе ставлення до рослин та природи, бажання виростити овочі своїми руками та отримати задоволення від  результату своєї роботи.

Галерея зображень