Дні сталої енергії в Житомирі

19.Чер.2019
Дні сталої енергії в Житомирі

    13-14 червня 2019 року в конференц-залі Житомирської міської гімназії № 3 було проведено семінар на тему «Ефективна експлуатація будівель та енергоспоживаючого обладнання» для завідуючих господарством та заступників директорів по господарській частині освітніх закладів міста. Захід було проведено спільно департаментом освіти та департаментом економічного розвитку Житомирської міської ради в рамках Днів енергії у місті Житомирі.

    Разом з тим, учасники заходу мали змогу ознайомитись з інженерними системами та обладнанням, встановленими у новому корпусі гімназії.
Відкриваючи семінар, заступник міського голови Марія Місюрова побажала присутнім успіхів у навчанні та відзначила, що даний захід є продовженням системної роботи міста по підвищенню рівня обізнаності персоналу муніципальних закладів у сфері енергоефективності (наприклад, раніше в Житомирі було проведено семінар “Енергоефективність у лікарнях”).

    Головний спеціаліст відділу з питань забезпечення життєдіяльності закладів освіти департаменту освіти Житомирської міської ради Сергій Бурмакін подякував присутнім за їхню щоденну працю по створенню та дотриманню належних умов в будівлях та побажав плідної роботи.

    Доповідачами на семінарі були Володимир Ярош (інженер-енергетик департаменту освіти) та Олександр Гончарук (заступник начальника відділу інфраструктурних проектів, енергоефективності та промоцій департаменту економічного розвитку). Під час семінару були розглянуті теми, присвячені питанням забезпечення комфортних умов в будівлях, раціональному використанню ресурсів, ефективній експлуатації систем опалення, електропостачання, водопостачання, вентиляції тощо. Також було продемонстровано приклади застосування вимірювального обладнання для організації ефективної експлуатації та забезпечення комфортних умов в будівлях. Окремо було розглянуто практичні приклади заходів по скороченню споживання теплової енергії, які можуть бути здійснені персоналом закладів в рамках Положення про стимулювання заходів з енергозбереження. 

    За результатами заходу присутні мали змогу відповісти на питання анкети щодо проведеного семінару та які теми варто було б розглянути в майбутньому на подібних заходах.