Соціальний педагог

28.Кві.2022

     

Детальніше
11.Гру.2020

Конвенція про права дитини  Ст. 7 визначає за дитиною право знати своїх батьків і право на їх піклування. Водночас у ст 18 визнається необхідність того, “щоб забезпечити визнання принципу загальної й однакової відповідальності обох батьків за виховання і розвиток дитини. Батьки або у відповідних випадках законні опікуни несуть основну відповідальність за виховання і розвиток дитини. … Continue reading “Відповідальність батьків за навчання та виховання дітей”

Детальніше
21.Тра.2020

В умовах модернізації освіти Законом України ―Про дошкільну освіту‖ передбачено обов’язкове забезпечення дітей дошкільною освітою. Аналізуючи стан здобуття дошкільної освіти в Україні слід зазначити, що не всі діти задіяні у безперервному процесі виховання та навчання, тобто відвідують дошкільні навчальні заклади.    Статею 11 Закону України “Про дошкільну освіту” визначено, що повноваженнями ДНЗ є задоволення потреб громадян, … Continue reading “СОЦІАЛЬНО ПЕДАГОГІЧНИЙ ПАТРОНАТ – ВИКОНАННЯ ВИМОГ ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА”

Детальніше
19.Бер.2020

      Підготовка дітей до навчання в школі – фундамент для майбутньої успішності. Це відповідальний період в житті не тільки дитини, але і кожного з батьків. Початкова школа є переломним моментом на шляху становлення маленької особистості. Змінюється режим і ритм життя, з’являється відповідальність за свої дії, маленькі, але перші обов’язки. Все це в цілому … Continue reading “Як підготувати дітей до школи”

Детальніше
19.Бер.2020

Консультація для батьків “Готуємося до школи разом” Наші діти так швидко ростуть… Я гадаю, скоріш за все, ви це вже помітили. Згадайте, якими ви були щасливими від першого слова, яке злетіло з вуст вашого малюка, а промайнула мить і він зробив перші кроки. І здається, ще вчора його маленькі ніжки вперше перейшли поріг садочка… Ці … Continue reading “Готуємося до школи разом”

Детальніше