29.Бер.2024

Міні-музеї в дошкільному закладі — це особливий розвивальний простір, створений з метою долучення дитини до світу мистецтва, розширення її культурного й національного світогляду, формування різних компетенцій.      З метою збагачення розвивального середовища груп, формування в дітей уявлення про музей, залучення до предметно-практичної діяльності, виховання поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей, поглиблення знань вихованців … Continue reading “Міні – музей патріотиного виховання”

Детальніше
10.Лис.2023

Національно-патріотичне виховання є однією з найголовніших ланок, що сприяє формуванню у дітей національних та загальнолюдських цінностей, особистісних якостей, що притаманні громадянину України. 1 листопада відбувся семінар – практикум «Ми – українці, і нам є чим пишатись!» Під час заходу було розкрито питання необхідності та посилення патріотичного виховання у ЗДО, розглядалось питання нових методів, прийомів і … Continue reading “Cемінар – практикум «Ми – українці, і нам є чим пишатись!»”

Детальніше
18.Сер.2023

 

Детальніше
18.Сер.2023

ПОРАДИ БАТЬКАМ ЩОДО ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДОШКІЛЬНИКІВ 1. Говоріть з дітьми про Батьківщину. Дехто з батьків вважає, що говорити з дітьми про Батьківщину зайве, або ще зарано. Однак цінність сімейних бесід і розмов саме в тому, що відбуваються вони у безпосередній і довірливій атмосфері. І тоді розумне і влучне слово батька або матері, дідуся чи бабусі … Continue reading “Методичний кейс. Рекомендації для батьків з питань формування національно – патріотичного виховання Рекомендації для батьків з питань формування національно – патріотичного виховання”

Детальніше
20.Лип.2022
Детальніше