18.Кві.2024

Колеги, вітаю!Вийшов новий буклет з актуальної тематики 🔹 Діти різного віку часто цікавляться темою смерті, запитуючи про це у дорослих або виявляючи цю зацікавленість у грі, поведінці, переживаннях. Така зацікавленість є значущою для кожного періоду життя та дорослішання дитини, тому дорослим важливо розуміти, що можна вважати нормою, а на що важливо звернути додаткову увагу. 📘 … Continue reading “Як батькам реагувати на зацікавленість дитини темою смерті”

Детальніше
08.Кві.2024

Неврози (або невротичні порушення) є одним із найчастіших та найбільш розповсюджених захворювань сучасності…Неврози (або невротичні порушення) є одним із найчастіших та найбільш розповсюджених захворювань сучасності. Невротичні розлади зустрічаються як серед дорослих, так і серед дітей та підлітків.Нині вважається визнаною психогенна природа неврозів, тобто хвороба розвивається слідом за психічною травмою, явною чи прихованою. Важливою ланкою (другою … Continue reading “Сім’я як чинник виникнення дитячих неврозів”

Детальніше
29.Бер.2024

Міні-музеї в дошкільному закладі — це особливий розвивальний простір, створений з метою долучення дитини до світу мистецтва, розширення її культурного й національного світогляду, формування різних компетенцій.      З метою збагачення розвивального середовища груп, формування в дітей уявлення про музей, залучення до предметно-практичної діяльності, виховання поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей, поглиблення знань вихованців … Continue reading “Міні – музей патріотиного виховання”

Детальніше
10.Лис.2023

Національно-патріотичне виховання є однією з найголовніших ланок, що сприяє формуванню у дітей національних та загальнолюдських цінностей, особистісних якостей, що притаманні громадянину України. 1 листопада відбувся семінар – практикум «Ми – українці, і нам є чим пишатись!» Під час заходу було розкрито питання необхідності та посилення патріотичного виховання у ЗДО, розглядалось питання нових методів, прийомів і … Continue reading “Cемінар – практикум «Ми – українці, і нам є чим пишатись!»”

Детальніше
18.Сер.2023

 

Детальніше